#1 2015-05-28 20:12:48

FranklyN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-16
Posty: 2
Punktów :   

[VULCANUSMU.PL] Exp 500 Drop 45 % [ START 30.05.2015 ] GODZINA 18:00

9Sn2VMh.png

Strona bezpośrednia : www.pvp.vulcanusmu.pl


B8HmM2z.png
Nazwa serwera: VulcanusMU
Wersja: Season 6 Episode 3
Maksymalna pojemność : 200 graczy
Serwer 24/7 hostowany


ZcXOKBV.png
Exp: 500 %
Drop: 45 %
Max level: 400
Max resets: 100
PKT Za RR = 500pkt
HP mobów: 100 %
MG/DL/SUMM/RF: 1lvl ( wystarczy założyć postać )
Max poziom itemu: +15+28
Wypadajki: tak
Max stats: 32000

zujLk6f.png
Podstawowe mapy + dodatki z seasonu 6 ( karutan, vulcanus itp )


TmzJpls.png
+10 - 80 %
+11 - 70 %
+12 - 60 %
+13 - 50 %
+14 - 45 %
+15 - 40 %
SdnSzEL.png
Jewel of bless = 100 %
Jewel of soul = 60 %
Jewel of soul + luck = 70 %
Jewel of life = 60 %
JOH = 50 %

ayg4EFQ.png
BC: Tak
DS: Tak
CC: Tak
CS: Tak (Rejestracja u NPC)
CryWolf: Tak
Castle Deep: Tak
Dragon Invasion: Tak
White Wizard: Tak
Gold Invasion: Tak co 4h
Illusion Temple: Tak
NightMare: Tak
Selupan: Tak
Kundun: co 6h od momentu zabicia
Medusa: 8h od momentu zabicia
GM Events: Tak

hl8MB6q.png

FranklyN








Start serwera przewiduję przed świętem bożego ciała lecz może to wydarzyć się trochę wcześniej, zależne jest to kiedy zakończymy beta testy. Jest to mój 3 serwer, tym razem naprawdę dopracowany i nie będzie tyle potyczek co miałem na zeszłej edycji serwera, lecz co mnie ucieszyło na liczniku pokazało się 160 online (wiadomo, że było trochę multi kont). Chciałbym zaprosić wszystkich chętnych na mój projekt Vulcanus part 3. Serwer ma jeszcze wiele niedociągnięć np ustawienie itemków w sklepach czy ustawienie poprawnie spotów na wyższych mapach.

Chciałbym dodać iż na tym serwerze nie będzie żadnych VIP serwerów, które tak naprawdę bardzo nie wyrównują grę. Ewentualnie można zrobić VIP tylko pod pralkę, lecz z nie dużym zwiększeniem procentu w pralce.
Aby serwer mógł chociaż zarobić na opłatę maszyny wprowadzę Xshop. Co to jest? Jest to sklep, do którego możemy wejść za pomocą X w podstawowych miastach typu Lorencia Noria, będą znajdować się tam rzeczy typu panda itp(lecz lekko zmodyfikowane, ponieważ nie będą one czasowe, ale na durability (wytrzymałość) aby ktoś kto nie inwestuje gotówki w gry mógł popsuć trochę czyjś zakup.

Mam ogromną prośbę do ludzi, którzy są w stanie pomóc przy konfiguracji końcowej, są w stanie przetestować serwer pod względem expienia od początku, czy poprawności działania eventów bossów itp.
Nie jestem w stanie sprawdzić wszystkiego.  Każdy kto wejdzie dostanie ode mnie to co będzie mu potrzebne do przetestowania danych rzeczy, jawele itemy etc.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą w lorenci na ringu.


Kontakt ze mną:
GG: 8246042
PW: Tutaj




CLIENT OBECNIE SIĘ UPLOADUJE !

Offline

 
Udzielać się na forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki na gnojownice Dąbrowa Górnicza Ciechocinek spa weekend